Welcome Pad a matrac

Deti sa z mesiaca na mesiac menia. Je veľmi dôležité, aby sa v prvých "rozhodujúcich" týždňoch svojho života cítili obzvlášť chránené a chované podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky.

Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením bolonskej nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodencov Welcome PadTM. Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka "START MAT". Poskytuje bábätku prostredie a ochranu, ktorú potrebuje najmä v prvých 7 - 9 týždňoch svojho života.


WELCOME PAD

Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

  • Nastaviteľný klin pre podopretie nožičiek môžete posunúť, a tak sa prispôsobí rastu bábätka.
  • Dokonalá priedušnosť je zaistená 3D štruktúrou a penovým polstrovaním, a tak pomáha udržať správnu teplotu dieťaťa a zabrániť jeho prehriatiu.

Matrac je vyrobený z kompaktnej peny s 40 rovnomerne rozloženými vetracími otvormi. Vrchný materiál je lemovaný mäkkou priedušnou látkou z džerzeja. V spodnej časti sa používa 3D sieť pre zlepšenie cirkulácie vzduchu a zabránenie vytvárania vlhkosti.

Welcome Pad spolu s matracom je počnúc kolekciou 2018 súčasťou všetkých hlbokých vaničiek Inglesina.