Unikátní prvky

Welcome Pad APTICA

WELCOME PADTM

V spolupráci s oddelením neonatológie Ospedale Maggiore v Bologni navrhla a realizovala Inglesina v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami z hľadiska pohodlnosti a bezpečnosti.

Dajte dieťaťú starostlivosť a ochranu, ktorú potrebuje, najmä v prvých 7 - 9 týždňoch života. Znižuje riziko vzniku plagiocefálie (tzv. Syndróm plochej hlavy). Podporuje držanie pohodlnej polohy v ľahu na chrbte a pomáha udržovať dýchacie cesty vyrovnané.
Prispôsobuje sa rastu dieťaťa vďaka nastaviteľnému klinu pre podporu nôh. Matrac je vyrobený z kompaktnej peny s 40 rovnomerne rozloženými vetracími otvormi. Časť, ktorá je v kontakte s dieťaťom, je pokrytá vysoko priedušným bambusovým vláknom. Spodná časť je s 3D sieťou, aby sa zlepšila cirkulácia vzduchu a zabránilo sa tvorbe vlhkosti.

Welcome Pad™ a matrac sú vyrobené z bambusového vlákna, hypoalergénne, antibakteriálne a vysoko priedušné, ideálne pre jemnú pleť novorodencov.

 

Veľká vanička kočíka

Priestranná hlboká vanička

V prvých mesiacoch života sú svaly aj kostra novorodenca veľmi krehké a zraniteľné: poloha v ľahu na chrbte rovnomerne rozdeľuje hmotnosť jeho telíčka a nepreťažuje žiadnu jeho časť.

Vlastnosti vaničky APTICA

Hlboká vanička APTICA je najväčšia vanička od Inglesiny. Jej využitie sa tak predlžuje a aj v zime, keď má dieťa na sebe prešívané oblečenie, je v nej dosť miesta.

Nastaviteľná opierka chrbta: keď dieťa nespí, podopiera mu hlavičku a dovoľuje mu, aby pozorovalo okolitý svet.

Je tvorená pevnou polypropylénovou konštrukciou. Chráni tak dieťa pred nárazom na prekážky. Ak je vybavená voliteľnou sadou KIT AUTO MAXI, je schválená pre použitie v aute.

Pohodlie vo všetkých ročných obdobiach

Novorodenec spočiatku nemá schopnosť využiť termoregulačné centrá svojho centrálneho nervového systému,
jeho koža je tenká a ľahko sa poškodí UV lúčmi, chladom alebo látkami znečisťujúcimi prostredie.

     
Dno vaničky so systémom pre ovládanie ventilácie a reguláciu prietoku vzduchu a teploty vnútri vaničky.

Ventilačný diel na strieške tvorený sieťkou a krycím dielom zabezpečuje cirkuláciu vzduchu vo vnútri, aby vnútorné prostredie bolo príjemné s dostatkom čerstvého vzduchu.

Ventilačné okno s krycou chlopňou na prednej strane vaničky podporuje cirkuláciu vzduchu vo vnútri, aby bolo prostredie čerstvé a vetrané.

     
Strieška z látky s ochranou proti UV žiareniu (UPF50) s výklopným dvojitým šiltom pre ochranu pred priamym svetlom, najčastejšie pri nízkom slnku.

Prikrývka s vysokou dvojitou légou, ktorá chráni dieťa pred vetrom a chladom.

Prikrývka s funkciou "rýchly prístup", ktorá uľahčuje vkladanie novorodenca bez odstránenia prikrývky z vaničky.

 

Rozmery

Vnútorné rozmery vaničky (Š x H x D):
37 x 22 x 79 cm

Vonkajšie rozmery vaničky (Š x H x D):
44 x 67 x 90 cm

Kočík celkom / vanička + podvozok (Š x H x D):
50 x 117 x 89/100 cm

Hmotnosť vaničky: 5,6 kg

Welcome Pad a matrac

Deti sa z mesiaca na mesiac menia. Je veľmi dôležité, aby sa v prvých "rozhodujúcich" týždňoch svojho života cítili obzvlášť chránené a chované podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky.

Čítať ďalej

Hlboká vanička Inglesina

V prvých mesiacoch života potrebuje bábätko ležať na chrbte, aby sa mohlo voľne natiahnuť, pokojne spať a naberať silu bez toho, aby bolo obmedzované stiesneným priestorom. Každý deň prespí veľa hodín, a tak je jasné, že aj kočík by mal umožňovať neprerušovaný spánok.

Čítať ďalej