Ovládanie kočíka jednou rukou

Stačí jediný pohyb. Unikátny spôsob ovládania kočíka iba jednou rukou.

Inglesina Zippy Light best baby stroller 2018jpg

Jednoduchej manipulácii s kočíkom venuje Inglesina veľkú pozornosť. Mnoho každodenných situácií na ulici či v dome môžu mamičky a oteckovia vďaka unikátnym patentom Inglesiny vyriešiť rýchlo a s eleganciou.

Skladanie a rozkladanie prestavuje veľmi dôležitú každodennú činnosť. Či už sa to týka len podvozku alebo celého kočíka. Niekoľko patentov Inglesiny chráni jedinečný spôsob skladania a rozkladania kočíkov iba jednou rukou. Pôvodne ho vyvinula Inglesina pre svoje legendárne golfové palice Zippy. Dnes je ale tento princíp využívaný u mnohých výrobkov Inglesiny. Napríklad Zippy Light, podvozok Trilogy, podvozok Quad. Dôležité pritom je, že aj pri takto jednoduchej manipulácii zostávajú kočíky aj podvozky Inglesina veľmi skladné, ľahké, zvyčajne stoja na rovine samy a rukoväte ani poťahy sa nedotýkajú zeme, a tým zostávajú čisté.

Upevňovanie vaničiek a autosedačiek k podvozkom. Okrem skladania a rozkladania využila Inglesina toto patentované riešenie aj u upevňovania vaničiek a autosedačiek k podvozkom. Aj tu je ovládanie jednou rukou obrovským vylepšením oproti akejkoľvek konkurenčnej značke. Jednou rukou tu ovládate dve poistky súčasne a druhá ruka pevne drží vaničku alebo autosedačku s dieťaťom. Narozdiel od iných riešení tu nezostáva dieťa na podvozku ani sekundu voľne bez zaistenia. Podobne u športových sedačiek sú ovládače poistiek súčasťou úchopov, ktorými rodičia sedačku držia. Na rozdiel od vaničky alebo autosedačky dieťa pri tejto manipulácii v športovej sedačke nebýva.

Riadenie kočíka jednou rukou. Niektoré podvozky či kočíky napr. Trilogy alebo Zippy Light, sa skladajú do golfových palíc. Napriek tomu ich môžu rodičia riadiť len jednou rukou. Ich prepojená rukoväť je vybavená dvoma kĺbmi s vnútorným pružinovým mechanizmom, ktorý umožňuje ich trojdimenzionálne skladanie a pritom je rukoväť dostatočne pevná pre bezpečné riadenie jazdy kočíka.

Kde všade môže byť skladanie jednou rukou dôležité? Krátke videá Vám napovedia.

 

 

Thank you for rating this article.