Inglesina Aptica XT 2020 Quattro 4 v 1

Aptica XT: robustný s nastaviteľným odpružením, dokonale pohodlný pre dieťa, jednoduché použitie pre rodičov.

Kto by sa nechcel nechať rozmaznávať? Modelom Aptica XT sa dostáva koncept Baby Wellness od Inglesiny na novú úroveň. Pohodlie a ochrana bábätká sú zaistené mimoriadne priestrannou, pevnou a dokonale vybavenou hlbokou vaničkou a navyše dokonale odpruženým podvozkom vybaveným patentovanou technológiou individuálne nastaviteľného odpruženia. Využíva pritom svoju viac ako 50 ročnú skúsenosť s výrobou kočíkov aj prepojenie na najväčší tím zdravotníckych expertov z odboru neonatológie z nemocnice v Bologni. Výsledkom je ďalšie vylepšenie unikátnej vložky Welcome PadTM, tvoriacej súčasť hlbokej vaničky a nový robustný podvozok Aptica XT, zvládajúci rozpadajúce sa chodníky našich miest i poľné alebo lesné cesty.

Aptica XT System Quattro sa skladá z: hlbokej vaničky, matraca, Welcome PadTM, stojana Stand UpTM, autosedačky CAB R44/04 nebo autosedačky Darwin R129, športovej sedačky, nánožníka, košíka, držiaka nápoja a nového podvozku Aptica XT.

 


Nový rozmer pohodlia i ochrany

Pre Apticu XT vyvinula Inglesina úplne nové kolesá. Sú väčšie (215 mm predné kolesá a 290 mm zadné kolesá). Majú špeciálny tvar, ktorý prispieva k pohlcovaniu drobných nárazov od nerovností cesty. Vlastné obruče kolies sú tvorené vonkajšou tvrdou gumou, zaisťujúcou dlhú životnosť kolies, a dvojvrstvovou výplňou z penového polyuretánu, ktorá rovnako ako sofistikovaný tvar kolies pohlcuje nárazy a vibrácie od nerovností povrchu cesty. Jazda je potom príjemnejšia pre dieťa i pre rodičov, ktorým sa do rukoväte kočíka prenáša oveľa menej vibrácií.

 

Patentované nezávisle nastaviteľné odpruženie každého kolesa.

Deti rastú a cesty, ktorými ideme, sú niektoré hladké, iné hrboľaté. Preto vyvinula Inglesina nastaviteľné odpruženie. Pre bábätko vážiace 4 - 5 kg si odpruženie prepnete na soft, a neskôr, keď už z neho bude batoľa vážiace 12 kg, odpruženie prepnete na hard. Okrem možnosti nastaviť tuhosť odpruženia, zväčšila Inglesina jeho zdvih. Takže Aptica XT lepšie prekonáva aj väčšie nerovnosti cesty.


Dajte svojmu pokladu priestor

Hlboká vanička nie je len dopravný prostriedok. V detskom kočíku bude vaše dieťa tráviť veľa hodín prvých mesiacov života. Preto sme navrhli perfektné prostredie, ktoré ho dokáže privítať v pohodlí a bezpečí, ktoré potrebuje.

Podporte jeho rozvoj a správne držanie tela

Akonáhle sa narodí, je vaše dieťa krehké a bezmocné, opustí bezpečie vášho bruška a musí čeliť vonkajšiemu svetu. Všetko, čo za neho doteraz robila mamička, musí po narodení zvládnuť samo. Pomôžte mu cítiť sa v pokoji a bezpečne, rozvíjať sa, a pritom udržiavať správne držanie tela, tým, že mu doprajete hlbokú vaničku vybavenú matracom Welcome Pad TM.


Cestujte s ním bezpečne

Pre každú jazdu autom, dokonca aj najkratšiu, vždy ochráni vaše dieťa autosedačka. Vyberte si z dvoch možností. Lacnejšiu a pritom veľmi bezpečnú a priestrannú autosedačku CAB, schválenú podľa ECE R44/04 alebo Darwin, schválený podľa najnovšej normy R-129 i-Size a preverený nezávislým testom ADAC 5/2019 s výsledkom DOBRÁ 2,0. Mimo autosedačky je k dispozícii pre dlhé cesty s minimom prerušení samotná hlboká vanička, ktorá je s doplnkom KIT AUTO homologovaná do 8 mesiacov (9 kg). Nevýhodou je, že vanička zaberá celé zadné sedadlo.

Zistiť viac o autosedačke Darwin


Prečo ho prebudiť?

Ak zaspí na prechádzke v kočíku, nebudete ho budiť po návrate domov. Bude to dobre pre neho i pre vás. Vďaka stojanu Stand Up možno hlbokú vaničku umiestniť pohodlne a hygienicky vnútri domu a môže sa z nej dokonca stať skutočná postieľka pre noc. A pritom sa môže nachádzať hneď vedľa vašej postele.


Športový kočík: pohodlný a praktický

Akonáhle je dieťa väčšie, zaistí jeho prepravu športový kočík vybavený všetkým pohodlím pre dieťa aj rodičov.

Aptica XT ponúka priestrannú sedačku s pevnou konštrukciou s bočným vedením. Tá je vybavená prvkami pre ventiláciu a ochranu pred slniečkom a prehriatím. Dlhá opierka chrbta s nastaviteľným sklonom od sedenia do ležania potom umožňuje použitie od narodenia až do dosiahnutia hmotnosti 22 kg (cca 4 roky).

Zistiť viac

Podvozok

Je neuveriteľne praktický! Rozkladá sa a skladá v okamihu jednou rukou, stojí samostatne, keď je zložený, a rukoväť sa pritom nedotýka zeme, takže ruky neprichádzajú do kontaktu s nečistotami.

 

Voliteľné príslušenstvo


Môžete si vybrať zo širokej ponuky pre rôzne obdobia roka a podľa vývoja dieťaťa. Rozšíria využitie kočíka a dokonale k nemu pasujú.

 

 

 

 Vyberte si z palety farieb

Páči sa vám a chcete poznať ceny? Stačí len kliknúť!