Inglesina Aptica 2020 Quattro 4 v 1

Aptica: unikátny kočík od Inglesiny s nezameniteľným štýlom GLAM, výnimočne pohodlný pre dieťa, ľahko použiteľný pre rodičov a s prekvapivými detailmi.

Kto by sa nechcel nechať rozmaznávať? Modelom Aptica dostáva koncept Baby Wellness od Inglesiny nový obsah. Pohodlie a ochrana bábätka sú zaistené mimoriadne priestrannou, pevnou a dokonale vybavenou hlbokou vaničkou. Využíva pritom svoju viac ako 50 ročnú skúsenosť s výrobou kočíkov aj prepojenie na najväčší tím zdravotníckych expertov z odboru neonatológie z nemocnice v Bologni. Výsledkom je ďalšie vylepšenie unikátnej vložky Welcome PadTM, tvoriacej súčasť hlbokej vaničky a robustný podvozok Aptica, zodpovedajúci životnému štýlu modernej rodiny.

Aptica System Quattro sa skladá z: hlbokej vaničky, matraca, Welcome PadTM, stojana Stand UpTM, autosedačky CAB R44/04 alebo autosedačky Darwin R129, reverzibilného športiaku, nánožníka, košíka, držiaka pohárika a podvozku.

 

Dajte svojmu pokladu priestor

Hlboká vanička nie je len dopravný prostriedok. V detskom kočíku bude vaše dieťa tráviť veľa hodín prvých mesiacov života. Preto sme navrhli perfektné prostredie, ktoré ho dokáže privítať v pohodlí a bezpečí, ktoré potrebuje.

Podporte jeho rozvoj a správne držanie tela

Akonáhle sa narodí, je vaše dieťa krehké a bezmocné, opustí bezpečie vášho bruška a musí čeliť vonkajšiemu svetu. Všetko, čo za neho doteraz robila mamička, musí po narodení zvládnuť samo. Pomôžte mu cítiť sa v pokoji a bezpečne, rozvíjať sa, a pritom udržiavať správne držanie tela.

Cestujte s ním bezpečne

Pre každú jazdu autom, dokonca aj najkratšiu, vždy zaistí vaše dieťa v autosedačke. Mimo autosedačky je k dispozícii pre dlhé cesty s minimom prerušení samotná hlboká vanička, ktorá je s doplnkom KIT AUTO homologovaná do 8 mesiacov (9 kg). Nevýhodou je, že vanička zaberá celé zadné sedadlo.

Zistiť viac

Prečo ho budiť?

Ak zaspí na prechádzke v kočíku, nebudete ho budiť po návrate domov. Bude to dobré pre neho i pre vás. Vďaka stojanu Stand Up možno hlbokú vaničku umiestniť pohodlne a hygienicky vnútri domu a môže sa z nej dokonca stať skutočná postieľka na noc. A pritom sa môže nachádzať hneď vedľa vašej postele.

Športový kočík: pohodlný a praktický

Akonáhle je dieťa väčšie, zaistí jeho prepravu športový kočík vybavený všetkým pohodlím pre dieťa i rodičov.

Aptica ponúka priestrannú sedačku s pevnou konštrukciou s bočným vedením. Tá je vybavená prvkami pre ventiláciu a ochranu pred slniečkom a prehriatím. Dlhá nastaviteľná opierka chrbta potom umožňuje použitie od narodenia až do dosiahnutia hmotnosti 22 kg (cca 4 roky).

Zistiť viac

Podvozok

Je neuveriteľne praktický! Rozkladá sa a skladá jednou rukou, stojí samostatne, keď je zložený, a rukoväť sa pritom nedotýka zeme, takže ruky neprichádzajú do kontaktu s nečistotami.