Stand Up podstavec na hlbokú vaničku

So stojanom Stand Up využijete kočík a autosedačku aj vo vnútri, doma.

Podporme ich neprerušovaný spánok

V prvých mesiacoch života bude vaše dieťa potrebovať veľa spánku. Ak vonku v kočíku zaspí, keď sa vrátite z prechádzky, nechajte ho ďalej spať. Pohodlne a hygienicky umiestnite vaničku na STAND UP, tým z nej urobíte skutočnú postieľku pre jeho sladký odpočinok. A aj pre Vás ostane viac času.

Stand Up je kompatibilný so systémom jednoduchého upínania Easy Clip od Inglesiny, preto je nasadenie alebo odobratie vaničky na Stand Up mimoriadne jednoduché. Rovnako tak ľahké je aj nasadenie autosedačky Huggy, Cab alebo Darwin Infant.

Stand Up pomáha riešiť celú radu situácií:

  • Udržuje hygienu: podvozok môže zostať aj s prachom z ciest za dverami, vaničku dáte na čistý STAND UP.
  • Perfektný na noc: novorodenci často spia radšej vo vaničke kočíka ako v postieľke. Cítia sa v nej viac chránení.
  • Podporuje dojčenie: na STAND UPu môžete mať dieťa v noci vedľa svojej postele. To oceníte pri nočnom dojčení.
  • Plne nahradí lehátko: na STAND UP môžete nasadiť aj autosedačku. A vziať s ňou dieťa do izby, kde práve potrebujete byť. Máte ho pod dohľadom a súčasne ono nemá strach z odlúčenia, pretože Vás vidí.
  • Veľmi užitočný na cestách: je tak kompaktný a ľahký, že nezavadzia v aute. Vezmite ho so sebou na návštevu k starým rodičom alebo na dovolenku, spolu s vaničkou budete mať komfortnú postieľku.

Rozmery a hmotnosť: rozložený 57 x 53 x 70 cm, zložený 11,5 x 71 x 70 cm, 2,3kg.

Stand Up využijete od narodenia až do 9 kg hmotnosti dieťaťa (cca 6-8 mesiacov).

Stojan Stand Up je od roku 2017 dôležitou súčasťou všetkých hlbokých kočíkov Inglesina s výnimkou kočíka Classica. Spolu s unikátnym matracom Welcome Pad tvoria základ konceptu Baby Wellness, ktorým Inglesina obrátila svoju pozornosť na potreby tých najzraniteľnejších, novonarodených detí. Ak máte hlboký kočík Inglesina z obdobia 2003 až 2017, a ešte nemáte Stand Up, mohol by sa vám hodiť.