Inglesina Quad Quattro 4 v 1

Quad slideshow homepage

Quad Quattro 4v1 ponúka bezpečný odpočinok a spánok dieťaťa bez prerušovaní pri presunoch na precházku, v aute i doma.

Koncept kočíka Inglesina Quattro vychádza zo skutočnosti, že práve narodené dieťa potrebuje spať až 18 hodín denne. Okrem spánku a materského mlieka potrebuje pre svoj zdravý vývoj čerstvý vzduch a bezpečie. A práve koncept Quattro obsahuje všetko potrebné pre naplnenie týchto potrieb. Či už budete na vychádzke alebo doma, v aute alebo na chalupe, s Inglesinou bude mať vaše dieťa neprerušovaný spánok a najvyššiu úroveň starostlivosti a bezpečia. Priestranná vanička kočíka je vybavená inovatívnou podložkou Welcome PadTM. Novorodencovi, ktorý neustále leží, tým poskytuje dokonalú neonatologickú starostlivosť. Má tiež prvky pre riadenú ventiláciu a možnosť využitia pri cestovaní autom. Je pritom ľahká a jednoducho sa upevní na všetky typy podvozkov Inglesina.

QUAD ASG STROLLER 09Športová sedačka Quad vo veľkosti XXL, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy, je atestovaná až do 22 kg! Je veľmi priestranná a vhodná aj pre deti vyššej konštitúcie. Navyše je teraz vybavená nastaviteľnou a predlžovacou opierkou nožičiek, ktorá umožní ďalšie predĺženie do dĺžky o 5 cm! Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, pretože sa dá sklopiť až do vodorovnej polohy, je vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou samovypínacou strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženia a slnečnej clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chráni.QUAD ASG HUGGY ST

Autosedačka Huggy so svojím špeciálne navrhnutým tvarom poskytuje väčšiu ochranu pri bočnom náraze, pričom uhol sklonu chrbtovej opierky ponúka mimoriadne pohodlie pre dieťa. Konštrukcia autosedačky je tiež vybavená inovatívnymi vetracími otvormi, ktoré podporujú vnútorné prevzdušňovanie autosedačky. Autosedačka sa dá skvele použiť v aute, alebo aj na prechádzkach. Jednoducho sa bez adaptérov pripne na podvozok kočíka Inglesina.

Stojan Stand UpTMPo návrate z prechádzky sa hodí praktický a hygienický Stand UpTM, stojan na umiestnenie vaničky v byte. Bábätko tak môže nerušene ďalej spinkať v dobre známom prostredí a z hlbokej vaničky máte razom postieľku. Pre krátke zdriemnutie je možné nasadiť na Stand UpTM tiež autosedačku Huggy.

Podvozok Quad 2018. Vyrobený z lešteného hliníka, s rukoväťou z ekokože, je kompletne odpružený a s veľkými gélovými kolesami. Môže sa chváliť praktickým jednoručným skladaním a rozkladaním, čo oceníte, keď druhou rukou budete držať hlbokú vaničku alebo autosedačku. Pritom skladanie podvozkov Inglesina je navrhnuté tak, že rukoväť sa nedotýka zeme, keď je kočík zložený. Hygiena je veľmi dôležitá, pretože sa pri starostlivosti dieťaťa musíte dotýkať!

 

Systém Inglesina Quad 4 v 1 sa skladá z:

  • + Športovej časti so strieškou a nánožníkom
  • + Podvozku (na výber niekoľko variantov, pozri nižšie)
  • + Hlbokej vaničky
  • + Autosedačky Huggy skupina 0+
  • + Nákupného košíka
  • + Držiaka na nápoj
  • + Stojana Stand Up

Nové, vylepšené podvozky

Detaily a vlastnosti hlbokej vaničky Quad

        

Detaily a vlastnosti športového kočíka

                  

Media