Inglesina Aptica Quattro 4 v 1

Aptica: nový kočík od Inglesiny s nezameniteľným štýlom GLAM, výnimočne pohodlný pre dieťa, jednoducho použiteľný pre rodičov s prekvapivými detailmi.

Aptica System Quattro sa skladá z: hlbokej vaničky, matraca a vložky Welcome PadTM, stojanu Stand UpTM, autosedačky CAB R44/04 alebo autosedačky Darwin R129, reverzibilnej športovej sedačky s nánožníkom, košíka, držiaku nápojov a podvozku.

 

Dajte svojmu pokladu priestor

Hlboká vanička nie je len dopravný prostriedok. V detskom kočíku bude vaše dieťa tráviť veľa hodín v prvých mesiacoch života. Preto sme navrhli perfektné prostredie, ktoré ho dokáže privítať v pohodlí a bezpečí, ktoré potrebuje.

Podporte jeho rozvoj a správne držanie tela

Akonáhle sa narodí, je vaše dieťa krehké a bezmocné, opustí bezpečie vášho bruška a musí čeliť vonkajšiemu svetu. Všetko, čo za neho doteraz robila mamička, musí po narodení zvládnuť samo. Pomôžte mu cítiť sa pokojne, bezpečne, rozvíjať sa a pritom udržiavať správne držanie tela.

Cestujte s ním bezpečne

Pre každú jazdu autom, dokonca aj tú najkratšiu, vždy zaistí vaše dieťa v autosedačke.

Zistite viac

Prečo by sme ho budili?

Ak zaspí na prechádzke v kočíku, nebudete ho budiť po návrate domov. Bude to dobré pre neho i pre vás. Vďaka stojanu Stand Up môžete hlbokú vaničku umiestniť pohodlne a hygienicky vnútri a môže sa z nej dokonca stať skutočná postieľka pre noc. A pritom sa môže nachádzať hneď vedľa vašej postele.

 

Športový kočík: pohodlný a praktický

Ako je dieťa väčšie, zaistí jeho prepravu športový kočík vybavený všetkým pohodlím pre dieťa, aj rodičov.

Priestranná sedačka s pevnou konštrukciou s bočným vedením. Je vybavená prvkami pre ventiláciu a ochranu pred slniečkom a prehriatím. Dlhá nastaviteľná opierka chrbta umožňuje použitie od narodenia až do dosiahnutia hmotnosti 22 kg (cca 4 roky).

Zistite viac

Podvozok

Rozloží sa a zloží jednou rukou, stojí samostatne, keď je zložený, rukoväť sa nedotýka zeme, takže ruky neprichádzajú do kontaktu s nečistotami.

Páči sa Vám a chcete poznať cenu? Stačí len kliknúť!