Inglesina Sofia

Sofia je ideálny hlboký kočík pre prechádzky v každom počasí i teréne.

Hlboké kočíky Sofia na podvozku Comfort Ergo Bike je ideálny kočík pre všetky typy terénov. Priestranný a pohodlný kočík je vybavený dečkou výklopnou nahor pri nepriaznivom počasí a naklápacou opierkou hlavičky ovládanou cez centrálny riadiaci systém. Je tiež vybavená inovatívnou podložkou pre novorodencov WELCOME PADTM.

Spolu so Sofiou obdržíte pre pobyt v prírode originálnu pláštenku na hlboký kočík a tiež sieťku proti hmyzu. Pre použitie doma STAND UPTM. Pomocou neho využijete vaničku ako postieľku. A keď dieťa na prechádzke zaspí, prenesiete ho vo vaničke domov a upevníte na STAND UPTM.

Autosedačka od Inglesiny Huggy je voliteľne na dokúpenie a upevňuje sa na podvozok priamo bez adaptéra alebo môžete využiť originálne voliteľné adaptéry Inglesina, na ktoré nasadíte takmer všetky autosedačky s upevnením kompatibilným s Maxi Cosi. Príkladom môže byť víťaz testu Kiddy Evoluna i-Size.

Podvozok s veľkými nafukovacími kolesami umožňuje vysporiadať sa ľahko s akýmkoľvek terénom, takže si dieťa môže užívať prechádzok v pohodlí. Ale môžete si zvoliť aj iné podvozky, ktoré sú univerzálnejšie či viac do mesta a nákupných centier.

Páči sa Vám? Zaujíma Vás cena? Stačí len kliknúť.