Gate

Bezpečie dieťaťa je pre Inglesinu to najdôležitejšie. Preto zaradila do sortimentu GATE, otvorovú zábranu do dverí či ku schodom.

Keď sa dieťa začne pohybovať samo, príde čas na kontrolu domácnosti z hľadiska jej bezpečnosti. Pohľad z horizontu dieťaťa je úplne iný ako náš. A ak k tomu pridáme jeho zvedavosť, je jasné, že bez jeho ochrany je riziko úrazov príliš veľké. Aby Inglesina rodičom túto situáciu uľahčila, vyvinula otvorovú zábranu Gate vysokú 77 cm. Tá v sebe kombinuje potrebnú ochranu spolu s jednoduchou inštaláciou a obsluhou. A rovnako ako ostatné produkty M-home pridáva k tomu súčasný dizajn a trendovú farebnosť. Gate sa dá obsluhovať iba jednou rukou a hoci je v základe bez predĺženia určená pre otvory 72 - 80,5 cm môže byť pri dokúpení príslušného počtu predĺžení použitá pre otvory až 128,5 cm. Ak ju budete kupovať pre schodisko nezabudnite, že budete potrebovať jednu dole a druhú hore.

Volitelné příslušenství

Predĺženie zábrany o 12 cm. U zábrany môžu byť použité iba dve predĺženia, ale môžu byť navzájom kombinované.Predĺženie zábrany o 24 cm. U zábrany môžu byť použité iba dve predĺženia, ale môžu byť navzájom kombinované, napr. 12 cm s 24 cm, čo pokrýva otvory v rozmeroch 108-116,5 cm.