Inglesina Vittoria

Vittoria je perfektnou odpoveďou pre tých, ktorí chcú tradičný detský kočík, ktorý je súčasne praktický aj funkčný.

Priestranná a pohodlná, s rafinovanými tvarmi a farbami poťahov, jemné detaily a luxusné spracovanie. Vittoria nie je ochudobnená o žiadne technologické vymoženosti, ako je napríklad automatické pripevnenie a jednoduché odobratie z podvozku alebo možnosť použitia pri prevoze dieťaťa v automobile. S komfortným hojdacím chromovaným podvozkom vytvárajú dokonalý celok. Rukoväť je zdobená madlom z pravej kože. Je dostupná v dvoch farbách plastov.
Vittoria je tiež schválená pre prepravu dieťaťa v aute - pri používaní sady Kit Car Inglesina.

Podvozky

COMFORT CHROM ARDESIACOMFORT CHROM BLUERGO BIKE TITANIUMERGO BIKE ARDESIA

Detaily

Vanička umožňuje pripojenie na zadné pásy v aute - pri zakúpení sady Inglesina Kit Car.Rukoväť z pravej kože s kovovými úchytmi na originálnu tašku.Vnútorná vložka sa perie ručne pri 30°C.Vanička má možnosť plynulého nastavenia opierky chrbta, ktorá sa ovláda pod nožičkami. Ventilácia na dne vaničky.Športová sedačka má opierku chrbta i nožičiek nastaviteľnú do vodorovnej polohy na spanie.

Standardní výbava

Dodávané s elegantnou prebaľovacou taškou v rovnakom farebnom prevedení.

Volitelné příslušenství

Športová sedačka so strieškou a nánožníkom (možnosť orientácie k mamičke i do sveta).Autosedačka skupiny 0-0+ HuggyMatrace s tvarovou pamäťou a vankúšikom určené do hlbokej vaničky.Zimný spací vak pre novorodencov...Pláštenka na hlbokú vaničku...Sieťka proti hmyzu.

Letná vložka do športovej sedačky.Spací vak do športovej sedačkyStojan na hlbokú vaničku.Sada Inglesina Auto Kit pre upevnenie do auta.Letná vložka do autosedačky Huggy.Sieťka proti hmyzu do autosedačky Huggy.

Báza pre Huggy Multifix upínaná systémom ISOFIX...Báza pre Huggy Multifix upínaná pásmi z vozidla...