Inglesina Sofia

Sofia je ideálny kočík na prechádzky v každom teréne.

Módne farby ladiace s podvozkom Ergo Bike s nafukovacími kolesami, ktoré si ľahko poradia s akýmkoľvek terénom. Sofia je tak najšportovejší hlboký kočík medzi Inglesinami. Novorodenecký zimný vak je už v štandardnej výbave, takže Sofia je ideálny kočík na prechádzky aj v najchladnejších mesiacoch roka.

Podvozky

ERGO BIKE TITANIUMERGO BIKE ARDESIACOMFORT CHROM ARDESIACOMFORT CHROM BLU

Detaily

Vanička umožňuje pripojenie na zadné pásy v aute - pri zakúpení sady Inglesina Kit Car.Novo riešená strieška s ergonomicky tvarovaným prepravným madlom integrovaným do poťahu.Plynulé nastavenie vnútornej opierky chrbta. Ovládanie tohto nastavovania je u rukoväti, takže mamička vždy vidí, či nastavenie dieťaťu tiež vyhovuje.Snímateľný vnútorný poťah pre dokonalú čistotu. Perie sa pri 30°C.Regulovateľná ventilácia.

Standardní výbava

Dodávané s elegantnou prebaľovacou taškou v rovnakom farebnom prevedení.Zimný spací vak pre novorodencov je súčasťou štandardnej výbavy (dá sa vložiť aj do autosedačky Huggy).

Volitelné příslušenství

Autosedačka skupiny 0-0+ HuggyMatrac do vaničky.Pláštenka na hlbokú vaničku...Sieťka proti hmyzu.Spací vak do športovej sedačkyStojan na hlbokú vaničku.

Sada Inglesina Auto Kit pre upevnenie do auta.Letná vložka do autosedačky Huggy.Sieťka proti hmyzu na autosedačku Huggy.Báza pre Huggy Multifix upínaná systémom ISOFIX...Báza pre Huggy Multifix upínaná pásmi z vozidla...