Inglesina Classica

Inglesina Classica je kráľovná detských kočíkov a ich nezameniteľná ikona.

 

Classica je umění...

Elegantný tvar, inšpirovaný tradičnými kočíkmi z britského kráľovského dvora, bude vždy absolútnou ikonou elegancie a štýlu. Inglesina Classica je výnimočný kočík. Prísne štandardy kvality a úplne ručná výroba z dreva a prírodných materiálov z nej robí ideálne miesto pre odpočinok dieťaťa, s maximálnym pohodlím a bezpečím, v ktorom sa mu bude páčiť ...

Classica je sen...

Classica je určená pre tých, ktorí chcú exkluzívny kočík, ktorý budú všetci obdivovať a na ktorý, keď ho niekto uvidí, už nikdy nezabudne.

Podvozky

Podvozok Balestrino Avorio (chróm a slonová kosť). Podvozok sa dá ľahko zložiť a rozložiť pomocou sklopných bočných eliptických pier.Podvozok Balestrino Blu (chróm/modrá). Podvozok sa dá ľahko zložiť a rozložiť pomocou sklopných bočných eliptických pier.

Detaily

Rafinovaný ornament...Rukoväť potiahnutá pravou kožou s kovovými úchytmi na originálnu tašku.Je možné nastaviť opierku chrbta ručne do dvoch pozícií.Vnútornú podšívku je možné úplne vybrať a prať na 30°C.Športová sedačka má opierku chrbta i nožičiek nastaviteľnú do vodorovnej polohy na spanie.

Standardní výbava

Dodávané s elegantnou prebaľovacou taškou v rovnakom farebnom prevedení.

Volitelné příslušenství

Je možné dokúpiť elegantnú športovú sedačku v rovnakom farebnom prevedení s možnosťou orientácie k mamičke i do sveta.Je možné kombinovať aj s autosedačkou Huggy v rovnakom farebnom prevedení ...Zmäkčovacie matrace s tvarovou pamäťou a vankúšikom určené do hlbokej vaničky.Zimný spací vak pre novorodencov do hlbokej vaničky a autosedačky.Pláštenka na hlbokú vaničku.Sieťka proti hmyzu.

Letná vložka do športovej sedačky.Spací vak do športovej sedačky.Letná vložka do autosedačky Huggy.Sieťka proti hmyzu na autosedačku Huggy.Báza pre Huggy Multifix upínaná systémom ISOFIX...Báza pre Huggy Multifix upínaná pásmi z vozidla...

Media