Hlboká vanička Inglesina

V prvých mesiacoch života potrebuje bábätko ležať na chrbte, aby sa mohlo voľne natiahnuť, pokojne spať a naberať silu bez toho, aby bolo obmedzované stiesneným priestorom. Každý deň prespí veľa hodín, a tak je jasné, že aj kočík by mal umožňovať neprerušovaný spánok.

Vanicka rozmery 300

Veľkorysé vnútorné rozmery vaničiek Inglesina 76 x 37 cm umožňujú využívanie vaničky dlhú dobu, aj keď je dieťatko zabalené v zimnom fusaku alebo oblečené do hrubého overalu.

Vanicka 2018Pevná škrupina vaničky dieťa chráni pred náhodnými nárazmi a otrasmi. Vnútri je vyložená priedušnou vnútornou podšívkou z viacvrstvového materiálu. Táto vnútorná vložka je úplne vyberateľná a pracia. Vanička je, samozrejme, polstrovaná aj z vonkajšej strany viacvrstvovou látkou, a tak dokonale chráni pred chladom, vetrom alebo naopak pred teplom a slnkom.

Strieška obsahuje integrované madlo a praktický otvor, ktorým toto madlo uchopíte. Dieťa tak môžete vo vaničke bezpečne prenášať len jednou rukou. K pohodliu prispieva ergonomické tvarovanie madla v mieste, kde ho budete držať aj nízka hmotnosť vaničky. V prednej časti striešky je vyklápací šilt, ktorý chráni spiace dieťatko pred rušivým slnkom. Tiež materiál striešky s UV ochranou UPF50+ chráni najmä v lete pred silným slnkom. Od kolekcie 2018 sú hlboké vaničky Inglesina vybavené novým matracom pre novorodencov Welcome PadTM.

Vanička je tiež vybavená ventilačným systémom, ktorý je tvorený sieťou v strieške a otvormi v dne vaničky. Intenzitu ventilácie ľahko nastavíte pomocou posuvného mechanizmu v dne vaničky a tiež tým, či sieť v strieške odkryjete alebo zakryjete.