Dve športové sedačky

Dve unikátne športové sedačky, ako si vybrať tú správnu.

Keď dieťa vyrastie z hlbokej vaničky, riešia rodičia otázku, čo ďalej. Okrem toho, že už je väčšie a ťažšie, pribúdajú u dieťaťa ďalšie potreby. Vychádzka už nie je len príležitosť k spánku na zdravom vzduchu, ale dobrodružná objavná cesta, na ktorej sa dieťa učí veľa o svete mimo jeho domov. A keď od šiesteho mesiaca niektoré deti začínajú sedieť, tak sa stáva prechod do iného dopravného prostriedku nutnosťou. Ponechaním takéhoto dieťaťa v hlbokom kočíku riskujú rodičia to, že sa z neho bude vykláňať a rôznymi spôsobmi pokúšať zo sveta okolo vidieť čo najviac. Zaobstaraním kombinovaného kočíka alebo travel systému máte túto otázku vyriešenú hneď pri kúpe, pretože súčasťou kombinovaných kočíkov aj travel systémov Inglesina sú aj športové sedačky. Ak však máte hlboký kočík Inglesina, športová sedačka ho vám zmení na kombinovaný kočiar dodatočne.

Športové sedačky Inglesina pasujú na všetky typy podvozkov od Inglesiny, a okrem spomínaných systémov ich v ponuke nájdeme tiež ako súčasti športových kočíkov, aj ponúkané samostatne na dokúpenie k hlbokým kočíkom. K dispozícii sú dva typy líšiace sa medzi sebou mnohými vlastnosťami, ale najmä tým, či sa skladajú spolu s podvozkom alebo sa pri skladaní musia od podvozku oddeliť.

Unikátna 2D športová sedačka. Nájdeme ju v systémoch Sofia, Quad, pri športovom kočíku Quad a tiež samostatne. Je vhodná predovšetkým pre 2D podvozky, Comfort Ergo vo všetkých variantoch vrátane prevedenia s nafukovacími kolesami Bike, všetky varianty podvozkov Quad, pre podvozok Balestrino s adaptérmi, ale aj pre 3D podvozky Trilogy a skoršie Otutto.

Priestranná športová sedačka určená pre deti od narodenia až do 22 kg hmotnosti, tj. od narodenia až do cca 4 rokov (orientačne). Opierka chrbta nastaviteľná do štyroch polôh od vodorovnej polohy až do polohy na sedenie. Opierka nožičiek nastaviteľná do dvoch polôh, poloha na ležanie alebo poloha na sedenie. Opierka nožičiek je predlžovacia o 5 cm.

Unikátna 3D športovná sedačka. Nájdeme ju v systémoch Trilogy a Trilogy Plus rovnako ako u športového kočíka Trilogy, príležitostne býva ponúkaná aj samostatne.

Jedinečnou vlastnosťou tejto sedačky je harmonikový mechanizmus v sedáku a chrbte sedačky. Pokiaľ nie je upevnená k podvozku, môžete ju tlakom z boku zúžiť na cca 20 cm šírky. S podvozkom Trilogy ju môžeme zložiť rovno na podvozku a to orientovanú v i v proti smere jazdy. S týmto podvozkom tvoria prakticky golfky, ktoré sú neprekonateľné svojou veľkosťou, výbavou a veľkosťou kolies.

 

 

User Rating: 5 / 5

Thank you for rating this article.