Inglesina Classica

Classica slideshow homepage

Dokonalý kočík pre princeznú alebo princa.

Vezmite ho na prechádzku v skutočne najvyššom štýle a doprajte svojmu milovanému dieťaťu pravý kráľovský komfort. Ako v rozprávke bude obklopený aurou nadčasového produktu, vyrobeného celkovo ručne, ktorý je jedinečný a špeciálny, tak ako je aj on.

Luxusní a módní potahová tkanina Classica Jacquard

Módny s rafinovanými detailmi, ktoré zistíte len pri bližšom pohľade, luxusný poťahový materiál je tvorený módnym Jacquardom s vytkávaným vzorom. V kolekcii sú zastúpené elegantnými, nadčasovými farbami ako je veľmi módna šedo-strieborná. Táto farba ponúka mnoho možností pre zladenie s odevom a pre vytvorenie neopakovateľného dojmu.

Priestranná hlboká vanička je vyrábaná ručne z pravého dreva a je tak vždy originálom, pre ktorého sú poťahy ušité na mieru. Klasické čalúnnické postupy z dreveného základu vytvoria jedinečný unikát. Príjemné vnútorné poťahy spolu so záclonkami navodzujú intimnú atmosféru a chránia dieťa pred zvedavými pohľadmi, nech ste kočíkom kdekoľvek. Unikátní Welcom Pad

Vybavená Welcome Padom TM Bude sa cítiť bezpečne ako vo Vašom objatí:
Pohodlná poloha na chrbte a optimálna pozícia nožičiek ho stabilizujú za jazdu a pomáhajú mu zaspať. Zlepšuje ventiláciu a klímu vo vaničke kočíka. Znižuje riziko plagiokefálie (syndrom plochej hlavy).

Autosedačka CLASSICA JAR HUGGY 0+Aj pri dôrazu na design a eleganciu môžete spolu s dostupným príslušenstvom vytvoriť z Classicy plnohodnotný travel systém oobsahujíci spolu s hlbokou vaničkou na podvozku Balestrino aj autosedačku Huggy 0-13 kg a športovú sedačku. Autosedačka sa upevní do podvozku Balestrino priloženými adaptérmi.Sportovní kočárek CLASSICA JAR Jej vnútorná vložka rešpektuje poznatky neonatológie a je tvarovaná pre optimálnu pozíciu hlavičky a nožičiek dieťaťa. V 3-4 mesiacoch vložku vyberte a vytvoríte tak dieťaťu dostatok miesta pre jeho rast. 

Ani keď dieťa vyrastie z hlubokej vaničky sa nemusíte vzdať svojej Classicy. Športová sedačka, ktorú upevníte rovnakými adaptérmi ako Huggy, je veľmi priestranná, nastavitelná od sedení až do vodorovnej pozície na leženie, vybavená nastaviteľnou a polohovateľnou opierkou nôh. Přitom je potažená rovnako kvalitným jacquardovým materiálom.

Classica je kráľovná kočíkov a ako taká je trvalým symbolom rodiny a tradície. Classica je určená pre tých, ktorí chcú exkluzivný kočík, ktorý budú všetci obdivovať a na ktorý, až ho prvýkrát na ulici zbadajú, nikdy naň nezabudnú.

Využite Classicu naplno a vyberte si užitočné príslušenstvo